‘Üç Kız Kardeş’ten duygusal tanıtım

Üç Kız Kardeş’in yayınlanan son tanıtımında; gerçekleri öğrenen Sadık (Reha Özcan), Türkan (Özgü Kaya) yüzünden Nesrin’e (İclal Aydın) adeta ateş püskürür. “O kapıya gidip bu rezilliği çıkarmasaydın, o bayan güzelleştiğinde Türkan konutumuza geri gelecekti” kelamlarına Sadık, “Bu pisliği bildiği halde orada kalmayı kabul ettiyse rezil olan ben değilim Nesrin Hanım” karşılığını verir.

“SOMER BENİ İTTİ”

Türkan, Derya’nın (Melisa Berberoğlu) söyledikleri karşısında gerçekleri kaldıramaz ve tokat atar. Mine (Nazlı Senem Ünal) ise Somer’i (Berker Güven) yakmak için polise palavra tabir verir: Ben küçücük bebeği olan bir anneyim. Neden intihar edeyim? Somer beni itti!

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide İclal Aydın, Reha Özcan, Berker İtimat, Has Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Ayça İnci, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Güldestan Ulu üzere birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin kıssasını anlatan dizinin direktör koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor. Üç Kız Kardeş dizisi, yeni kısımları ile her salı akşamı Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir