Nurgül Yeşilçay: Aşık olunca çok gülerim

“Gençlik saflık demek, savruluyorsun oradan oraya. 40’lı yaşlarda olmaktan mutluyum” sözlerini kullanan Nurgül Yeşilçay’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“HAYATIN BENİ AZ ÇALIŞTIRMASI LAZIM”

– Çok çalıştığım vakit kendim olamıyorum. Şu hayatın beni az çalıştırması lazım. Oyunculukta karakter yaratmayı seviyorum fakat set bittiği an karakterden çıkıyorum.

“DEPRESYONA GİRMEYİ BEDELLİ BULUYORUM”

– Sabahları kalkarım lakin uyanamam. Hiçbir şey yapmadan durmayı çok severim. Sabahları sevinçli de neşesiz de değilimdir. Modum düşerse kendimi çabucak dalgaya vururum. Bu ortada depresyona girmeyi de kıymetli buluyorum. Ancak uzun dönemlisi yanlış.

“İLK GÜN AŞIK OLDUĞUMU ANLADIM”

– Çok aşık olduğum bir devirden geçiyorum. Günden güne sevgim artıyor, hiç azalmıyor. Necati ile artık birlikte yaşıyoruz. Farklı yaşadığımız için mi aşk bitmiyor diyordum? Lakin birlikte de her şey çok hoş oldu. Kendim olabildiğim bir aşk yaşıyorum. Birinci gün aşık olduğumu anladım. Kendimden hiç bu türlü bir şey beklemiyordum. Ben aşık olunca çok gülerim.

“HER DUYGUYU BÜYÜK YAŞARIM”

– Yeni yeni astrolojiyle ilgilenmeye başladım. İzliyorum, bakıyorum ve öğrenmeye çalışıyorum. Koç burcuyum, yükselenim balık. Ben her hissimi büyük yaşarım. Daha sakin olmayı isterdim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir