Kanserle mücadele eden Aydemir Akbaş sağlık durumu hakkında konuştu: Tahliller iyiye gidiyor

Aydemir Akbaş, Nihat Doğan, Nagihan Karadere ve Hatice evvelki gün bir restoranın açılışına katıldı. Kanserle uğraş eden Aydemir Akbaş, sıhhati hakkında açıklama yaptı.

“KAN ANALİZLERİ UYGUNA GİDİYOR”

Akciğer kanseri tedavisi gören Akbaş, son durumuyla ilgili “Kanserde 2. kemoterapiye girdim. Toplamda altı tane kemoterapiye gireceğim. Sonrasına bakacağız. Hekimim, Türkiye’nin en güzel tabibi. O baktı bana, artık de beni tedaviye soktu. Kan analizleri düzgüne gidiyor. Sonra da bakacaklar işte” halinde konuştu. Projeleri ile ilgili de “Bir tane dizi vardı. Onun beş kısmını çekeceğiz. Doktora sordum, çalıştırır seni dedi. Kolpaçino’ya daha çok var. Onu da çekeriz” sözlerini kullandı.

“İLK KANSERİ YENDİM,BUNU DA YENERİM”

Hastalık sürecinde kendisiyle ilgili yapılan yorumlarla ilgili de konuşan usta isim, “Benim huyumu biliyorlar. Ben kimseyi aramam, kimseye söylemem. Ailem bile bilmiyordu fakat biri yazmıştı. Ben de dayanamadım toplumsal medyada açıklama yaptım sonra. Ulan beni üç defa öldürdüler bir tarihte. Geçer elbette bu durumda. Bu ikinci kanser. Birincisini yendim, bunu da yenerim” dedi.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir