Gökhan Dinçer: Mudanya’da yaşamak ayrıcalık olacak

BURSA (İGFA) – 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahallî seçimler öncesinde Mudanya’da ulaşılmadık kimse, dinlenmedik sorun olsun istemeyen Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, seçim çalışmalarını ağır tempoda sürdürüyor.

İlçe halkıyla daima içiçe olan, esnafla bulaşan ve problemleri dinleyip tahlil yolları hakkında fikir alışverişinde bulunan AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, Sivil Toplum Kuruluşları’nı da ziyaret ediyor.

Mudanya’nın en büyük probleminin iletişimsizlik olduğunun altını çizen AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, “İlk olarak var olan bu sorunu ortadan kaldıracağız. Vatandaşımızın belediye daha kolay ulaşımını sağlayacağız. Mudanya’nın kamu kurum ve kuruluşlar ile irtibatını üst düzeye çıkartacağız. Her hafta bir köyümüzde vatandaşlarımızla buluşup, sıkıntıları ve tahlil yollarını birlikte bulacağız. Her 15 gün gerçekleştireceğimiz halk günlerinde vatandaşlarımızın problemlerini dinleyeceğiz” diye konuştu.

Mudanya’nın trafikten, kentsel dönüşüme, altyapı eksikliğinden spor tesisi yokluğuna, irtibattan otopark meselesine birçok bahiste yaşadığı badirelerin farkında olduklarını ve tahlil yollarını da bildiklerini tabir eden Gökhan Dinçer, “Mudanya’da yaşamak ayrıcalık olacak. Türkiye’nin imrendiği bir ilçe olacak Mudanya. Sosyolojik ve coğrafik pozisyonu bu kadar hoş olan ilçemiz hak ettiği kıymete kavuşacak. İnciri, zeytini bedelini bulacak. Köylerimizi de unutmayacağız. Spor tesisleri, gençlik merkezleriyle ilçemizin köylerinde yaşamak da ayrıcalık olacak. Bugüne kadar bana nasip olan vazifelerimde beşere değer vermenin tahlil üretme noktasında ne kadar isabetli olduğunu gördüm. Ötekileştirme yapmadan talep bizden ise çözeceğiz, öbür kurumlarla ilgili ise tahlil konusunda ne yapmamız gerekirse sonuna kadar çaba göstereceğiz ve başaracağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir